O nas

W jaki sposób zwrócić uwagę klientów w mediach społecznościowych? Przecież nie możesz krzyknąć. Twój gwizd nie poniesie się jak echo. Spróbuj pomachać. Nic. Zrób to skuteczniej. Rozpocznij z nami współpracę. Co dla Ciebie zrobimy?

Słowo-klucz naszej działalności to ​WIDOCZNOŚĆ. ​Kryją się za nim wszystkie sposoby, z których korzystamy, by ułatwić klientom dotarcie do Twojej firmy. Robimy to kreatywnie. To pojęcie jeszcze do niedawna otaczała mgła tajemnicy. Dla nas to codzienność. W miejscu tym mieści się grafika skupiająca uwagę. To przestrzeń dla interesujących i rzucających się w oczy treści. Niekiedy doskonałym przekazem jest krótki film. A to tylko garstka propozycji, które ułatwiają budowanie firmowego wizerunku w sieci.

Wyjaśnieniem naszych działań niech będą odpowiedzi na trzy pytania.

Dlaczego?

Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę stawia sobie cele. Ich realizacja idzie w parze z zyskiem. Żeby o nim mówić, potrzebna jest pewna gimnastyka. Wykonujemy ją dla Ciebie przez całą dobę w mediach społecznościowych. W czasie, gdy skupiasz się na biznesie, my dbamy o widoczność Twojej firmy w sieci i pracujemy nad doskonałą relacją z Twoim klientem.

Jak?

Z pomysłem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Po wysłuchaniu jego potrzeb i oczekiwań, tworzymy spersonalizowaną strategię działania.

Co?

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Nie dawaj wiary, temu co tu piszemy. Sprawdź jak to działa w praktyce i nie bój się nam o tym powiedzieć.

Zaczniemy od ​audytu.​ Po wnikliwej analizie Twojego fanpage na Facebook’u przygotujemy dla Ciebie raport. Dzięki niemu dowiesz się, co i w jaki sposób poprawić.

Przejdziemyprzezb​ rief.​Będzietodokument,wktórymsprecyzujemyTwojeoczekiwania. Stworzymy także opis idealnego klienta. Dzięki temu nasze działania będą skuteczniejsze.

Rozpoczniemy współpracę. Zajmiemy się budowaniem Twojej widoczności w mediach społecznościowych.

Kto?

Nie masz jeszcze profilu w mediach społecznościowych? To nie szkodzi! Jesteśmy agencją marketingową na start. Oznacza to, że zbudujemy Twoją widoczność w mediach społecznościowych od zera. Przejdziemy z Tobą przez wszystkie etapy. Będziemy Ci towarzyszyć w budowaniu marki na co dzień.

Masz profil, ale nie jesteś zadowolony z jego prowadzenia? Mamy na to sprawdzony sposób! Ułożymy strategię działania, która wpłynie na rozpoznawalność marki.

ZOBACZ, KTO BĘDZIE PRACOWAŁ NA TWÓJ SUKCES. POZNAJ NASZ ZESPÓŁ: